Informacje
 • Pogoda na dziś: lokalne opady
  i maksymalnie 21 stopni

  22-05-2020 06:18 Biomet będzie neutralny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Nikolay Zakharov/unsplash.com | Video: tvnmeteo.pl

  Piątek w niektórych częściach kraju przyniesie deszczową aurę. Termometry pokażą maksymalnie 21 stopni Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  W piątek zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a miejscami przejściowo duże. Na północnym wschodzie kraju możliwe są słabe opady deszczu do 1-3 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 14 stopni Celsjusza na Podlasiu i Suwalszczyźnie, przez 17 st. C w centrum kraju, do 21 st. C na Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr będzie na ogół północny, tylko na zachodzie południowo-wschodni.

  Warunki biometeo

  Największą wilgotność, przekraczającą 70 procent, odnotujemy na północnym wschodzie. W pozostałych regionach utrzyma się w granicach 60 procent. Odczucie temperatury będzie zróżnicowane - od chłodu i wilgoci, przez komfort, po ciepło. Biomet w całym kraju będzie neutralny.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, a przejściowo duże. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 st. C. Wiatr będzie północny, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w Warszawie w południe wyniesie 1010 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Zachmurzenie małe i umiarkowane. Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 15 st. C. Wiejący z północy wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1025 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże. Termometry pokażą maksymalnie 18 st. C. Powieje południowo-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

   

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 20 st. C. Wiatr będzie południowo-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1007 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie małe i umiarkowane, przejściowo duże. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 996 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...