Informacje
 • Pogoda na dziś: kilka regionów z opadami śniegu

  14-02-2021 06:20 Biomet będzie zróżnicowany
  Prognoza pogody na środę 03.03 Foto: PAP/EPA/Toms Kalnins | Video: tvnmeteo.pl

  W części kraju w niedzielę wystąpią przelotne opady śniegu. Nie zabraknie jednak regionów, gdzie zaświeci słońce. Termometry wskażą maksymalnie od 6 do 0 stopni Celsjusza.

  W niedzielę we wschodnich regionach kraju należy spodziewać się przelotnych opadów śniegu o sumie do 1-5 centymetrów. Na pozostałym obszarze aura będzie pogodna. Temperatura maksymalna wyniesie od -6 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku do 0 st. C na Kaszubach i Mazurach. Z kierunku północno-zachodniego wiatr powieje z umiarkowaną siłą, w porywach osiągając do 35 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w niedzielę znajdzie się na poziomie 70-80 procent. W całej Polsce będzie odczuwalne zimno. Warunki biometeorologiczne we wschodniej połowie kraju okażą się niekorzystne, a poza tym będą neutralne.

  Pogoda Warszawa

  Możliwe przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, po południu osiągnie 1021 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -2 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, po południu osiągnie 1027 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 0 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, po południu osiągnie 1033 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do -4 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, po południu osiągnie 1026 hPa.

  Pogoda Kraków

  Przelotne opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie -5 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, w porywach do 35 km/h, północno-zachodni. Ciśnienie będzie się wahać, po południu na barometrach zobaczymy 1010 hektopaskali.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...