Informacje
 • Pogoda na dziś: dzień pod znakiem opadów deszczu. Do 12 stopni

  07-03-2020 06:16 Biomet będzie niekorzystny
  Pogoda na środę 27.05 Foto: Lum3n.com/pexels.com | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę należy spodziewać się opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 12 stopni Celsjusza. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Zapowiada się pochmurna sobota z przejaśnieniami i opadami deszczu do czterech litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 5 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 12 st. C na Lubelszczyźnie. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy, powieje z kierunków zachodnich.

   

  Warunki biometeo

  W całym kraju wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie powyżej 90 procent. Na zachodzie kraju odczujemy chłód, w centrum i na wschodzie komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

   

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 8 st. C. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z południowego zachodu i zachodu. Ciśnienie rośnie, w Gdańsku, w południe odnotujemy 1003 hPa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie zmienne, przelotnie popada deszcz. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, zachodni wiatr. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 979 hPa.

  Pogoda Poznań

   

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe odnotujemy 995 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotnymi opadami deszczu. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie rośnie, w południe na barometrach zobaczymy 993 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie rośnie, w południe wyniesie 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....