Informacje
 • Pogoda na dziś: duża część kraju pod deszczowymi chmurami

  17-10-2020 06:20 Biomet będzie na ogół niekorzystny
  Prognoza pogody na wtorek 24.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W wielu regionach kraju sobota upłynie pod znakiem pochmurnej i deszczowej aury. Wysoko w górach prognozowane są opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

  Na sobotę dla Pomorza i zachodnich regionów prognozowana jest pochmurna aura z rozpogodzeniami. Na południu, wschodzie i w centrum okresami wystąpią opady deszczu o sumie do 1-10 litrów wody na metr kwadratowy. Wysoko w górach spadnie do 5-10 centymetrów śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Górnym Śląsku i w centrum, do 11 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku północno-wschodniego.

   

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza utrzyma się w granicach około 80-90 procent. Wszędzie będzie odczuwalny chłód, a mieszkańcy południowo-wschodniej Polski poczują także wilgoć. Warunki biometeorologiczne okażą się na ogół niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Będzie wiać północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe na barometrach 1002 hektopaskale.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami, możliwy przelotny deszcz. Na termometrach zobaczymy do 10 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno. Termometry pokażą 9 st. C. Będzie wiać północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno, okresami deszcz. Temperatura wzrośnie do 9 st. C. Powieje północno-wschodni, słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1000 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Wiatr będzie północno-wschodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 986 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...