Informacje
 • Pogoda na dziś: deszczowo w większości kraju, do 16 stopni

  09-11-2019 06:21 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Pogoda na środę 20.11 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  W sobotę w wielu regionach kraju pojawią się opady deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 16 stopni Celsjusza. Wiatr momentami może być silniejszy.

  Sobota przyniesie aurę pochmurną z przejaśnieniami. Mieszkańcy zachodnich i środkowych regionów muszą spodziewać się opadów deszczu o sumie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Pomorzu do 16 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, który okresami może przybierać na sile, południowo-wschodni skręcający na zachodni.

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się na zachodzie i wyniesie ponad 90 procent. W całym kraju odczujemy chłód. Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 11 st. C. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie osiągnie 1004 hektopaskali.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno. Wystąpią opady deszczu rzędu do 10 l/mkw. Temperatura maksymalna sięgnie 15 st. C. Słabo i umiarkowanie powieje z południowego wschodu. W południe ciśnienie wyniesie 978 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 12 st. C. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 994 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Pod wieczór wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 14 st. C. Wiatr z południowego wschodu będzie słaby i umiarkowany. W południe ciśnienie wyniesie 994 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 13 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu. Ciśnienie w południe osiągnie 992 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...