Informacje
 • Pogoda na dziś: deszczowo. W Karkonoszach intensywnie popada śnieg

  12-11-2019 06:24 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Pogoda na środę 20.11 Foto: PAP/Grzegorz Momot | Video: tvnmeteo.pl

  To będzie na ogół deszczowy dzień. W Karkonoszach możemy spodziewać się intensywnych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie do 14 stopni Celsjusza.

  Wtorek zapowiada się pochmurno, ale wystąpią przejaśnienia. Mieszkańcy wschodnich i zachodnich części kraju będą mogli cieszyć się pogodną aurą. W pozostałych regionach spadnie do 10 litrów wody na metr kwadratowy. W Karkonoszach prognozowane są dość intensywne opady śniegu rzędu 10-20 centymetrów. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr, który miejscami może być silniejszy. W obszarach podgórskich w porywach osiągnie prędkość do 50-70 kilometrów na godzinę, a w górach nawet do 90-120 km/h.

  Warunki biometeorologiczne

  Wilgotność powietrza w całym kraju wyniesie powyżej 90 procent. Wszędzie odczujemy chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Prognoza Trójmiasto

  Pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Południowy wiatr powieje słabo i umiarkowanie, choć chwilami może być silniejszy. Ciśnienie osiągnie w południe 1009 hPa.

  Prognoza Kraków

  Pochmurno. Prognozowane są opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 13 st. C. Z południa powieje słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 981 hPa.

  Prognoza Poznań

  Pochmurno z opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 9 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południa. W południe ciśnienie sięgnie 998 hPa.

  Prognoza Warszawa

  Pochmurno z przejaśnieniami. Prognozowane są także opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa. W południe ciśnienie osiągnie 998 hPa.

  Prognoza Wrocław

  Pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna wyniesie 10 st. C. Południowy wiatr powieje słabo i umiarkowanie. W południe barometry pokażą 994 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...