Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz ze śniegiem lub śnieg. Powieje silniej

  08-04-2021 06:17 Biomet będzie niekorzystny
  Prognoza pogody na środę 12.05 Foto: PAP/Maciej Kulczyński | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek zapowiada się pochmurno, pojawią się opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie do 8 stopni Celsjusza. Wiatr będzie silniejszy - w porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  W ciągu dnia czeka nas pochmurna aura z przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Pojawią się przelotne opady deszczu ze śniegiem do 3 litrów wody na metr kwadratowy i mokrego śniegu do 1-3 centymetrów. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na wschodzie, przez 7 st. C w centrum kraju, do 8 st. C na krańcach zachodnich. Z kierunku zachodniego i północno-zachodniego powieje umiarkowany, okresami dość silny wiatr. W porywach rozpędzi się do 50-60 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeo

  Najwyższej wilgotności powietrza w czwartek należy spodziewać się na południowym wschodzie Polski, gdzie przekroczy 90 procent. W całym kraju odczuwalny będzie chłód, a warunki biometeorologiczne okażą się niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 kmh/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1002 hPa.

  Pogoda Trójmiasto

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach osiągnie do 60 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1013 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1006 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami oraz przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 7 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 1005 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przelotnymi opadami mokrego śniegu i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 6 st. C. Wiatr będzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w porywach do 50 km/h. Ciśnienie w południe wzrośnie do 993 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...