Informacje
 • Pogoda na dziś: deszcz, deszcz ze śniegiem oraz śnieg

  13-04-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą zróżnicowane
  Pogoda na noc 17/18.05 Foto: PAP/EPA/GYORGY VARGA | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek upłynie na ogół pod znakiem opadów deszczu, deszczu ze śniegiem, a także samego śniegu. Termometry pokażą od 5 do 9 stopni Celsjusza.

  We wtorek należy spodziewać się dużego zachmurzenia. We wschodniej części kraju wystąpią opady deszczu, deszczu ze śniegiem i miejscami - głównie na Śląsku i w Małopolsce - śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się we wschodniej i południowej części kraju. Odczuwać będziemy chłód. W większości kraju warunki biometeorologiczne będą niekorzystne, w północno-zachodniej części neutralne.

  Pogoda Trójmiasto

  Zachmurzenie duże, termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1025 Pa.

  Pogoda Kraków

  Zachmurzenie duże i opady deszczu ze śniegiem, możliwy jest także śnieg. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północnego zachodu. W południe ciśnienie sięgnie 994 hPa.

  Pogoda Poznań

  Zachmurzenie duże, temperatura maksymalna wyniesie 8 st. C. Powieje słabo i umiarkowanie z północnego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 1016 hPa.

  Pogoda Warszawa

  Zachmurzenie duże, okresami pojawią się opady deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 6 st. C. Wiatr z północnego zachodu będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1012 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Zachmurzenie duże, termometry pokażą maksymalnie 7 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu. W południe ciśnienie osiągnie 1012 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....