Informacje
 • Pogoda na dziś:
  deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg

  14-02-2020 06:23 Warunki biometeo będą niekorzystne
  Pogoda na poniedziałek 24.02 Foto: Arun Kuchibhotla/ Unsplash | Video: tvnmeteo.pl

  W piątek w wielu regionach pojawią się zimowe opady. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 stopni Celsjusza. Miejscami powieje silniejszy wiatr.

  Piątek zapowiada się pochmurno. Na zachodzie i południu Polski należy spodziewać się opadów deszczu, a na pozostałym obszarze deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Zachodni i umiarkowany wiatr osiągnie w porywach do 45 kilometrów na godzinę.

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza wystąpi w zachodnich i południowych częściach Polski. W całym kraju odczuwalne będą chłód i wilgoć. Pogoda wpłynie niekorzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda Warszawa

  Śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem, na termometrach zobaczymy maksymalnie 3 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, który osiągnie w porywach do 45 km/h. Po południu barometry pokażą 1000 hPa.

  Pogoda Poznań

  Okresami popada deszcz, termometry pokażą maksymalnie 5 st. C. Wiatr będzie zachodni i umiarkowany, w porywach powieje z prędkością do 45 km/h. Ciśnienie po południu wyniesie 1002 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Śnieg przechodzący w deszcz ze śniegiem, temperatura maksymalna wyniesie 4 st. C. Zachodni wiatr będzie umiarkowany i w porywach osiągnie do 45 km/h. Ciśnienie po południu sięgnie 1013 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Okresami popada deszcz, na termometrach zobaczymy maksymalnie 7 st. C. Z zachodu powieje umiarkowany wiatr, którego porywy rozpędzą się do 45 km/h. Po południu na barometrach zobaczymy 999 hPa.

  Pogoda Kraków

  Okresami popada deszcz, termometry pokażą maksymalnie 6 st. C. Umiarkowany wiatr, który w porywach będzie rozpędzał się do 45 km/h, powieje z zachodu. Ciśnienie po południu sięgnie 987 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....