Informacje
 • Pogoda na dziś: czwartek będzie ciepły, lokalnie deszczowy

  22-07-2021 02:00 Warunki biometeo będą korzystne w całym kraju
  Pogoda na czwartek 22.07 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Pogoda na dziś: czwartek 22.07 zapowiada się na ogół pogodnie. Miejscami przydadzą się parasole, choć opady będą przelotne. Termometry wskażą do 25 stopni Celsjusza, a pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda na dziś: czwartek 22.07 przyniesie pogodną aurę niemal w całym kraju. Miejscami, zwłaszcza w zachodnich regionach oraz w Małopolsce, na Podkarpaciu i w Sudetach, może popadać słaby, przelotny deszcz. Temperatura wyniesie maksymalnie od 22 stopni Celsjusza w Krakowie do 25 st. C w Warszawie i Zielonej Górze. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  Warunki biometeo w czwartek 22.07

  Warunki biometeo: wilgotność powietrza w czwartek 22.07 utrzyma się na znacznym obszarze kraju na poziomie 50 procent. W całej Polsce odczujemy ciepło, a pogoda wpłynie korzystnie na nasze samopoczucie.

  Pogoda na dziś - Warszawa

  Czwartek zapowiada się pogodnie, nie będzie padać. Temperatura wzrośnie do 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda na dziś - Gdańsk

  Czwartek przyniesie pogodne niebo i brak opadów. Na termometrach zobaczymy do 24 st. C. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1019 hPa.

  Pogoda na dziś - Poznań

  Zapowiada się na ogół pogodny dzień, jednak możliwy jest słaby, przelotny deszcz. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. W południe barometry pokażą 1007 hPa.

  Pogoda na dziś - Wrocław

  Czwartek zapowiada się ze sporą ilością słońca. Temperatura wzrośnie do 24 st. C. Nadciągnie słaby i umiarkowany wiatr z zachodu. Ciśnienie osiągnie w południe 1005 hPa.

  Pogoda na dziś - Kraków

  Będzie na ogół pogodnie, ale niewykluczony jest słaby, przelotny deszcz. Synoptycy prognozują maksymalnie 22 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr nadciągnie z północnego zachodu. Ciśnienie w południe wyniesie 990 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...