Informacje
 • Pogoda na dziś: będzie pochmurno, spadnie śnieg

  14-01-2021 06:20 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Prognoza pogody na środę 27.01 Foto: PAP/EPA/Zsolt Czegledi | Video: tvnmeteo.pl

  Czwartek zapowiada się pochmurno. Zrobi się zimno - termometry pokażą maksymalnie od -5 do 2 stopni Celsjusza. W całym kraju prognozowane są opady śniegu.

  W czwartek należy spodziewać się pochmurnego nieba, przejaśnienia wystąpią tylko na zachodzie. W całym kraju okresami pojawiać się będzie śnieg, suma opadów sięgnie 1-5 centymetrów. Termometry pokażą maksymalnie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr z północy będzie słaby i umiarkowany.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Największa wilgotność powietrza pojawi się we wschodnich regionach kraju. W całej Polsce będzie zimno i wilgotno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

   

  Pochmurno. Okresami opady śniegu. Termometry pokażą maksymalne -1 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy. Po południu na barometrach zobaczymy 996 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno. Okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 0 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy. Ciśnienie po południu osiągnie 996 hPa.

  Pogoda Gdańsk

  Pochmurno. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie 1 st. C. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu 1013 hPa i rośnie.

  Pogoda Wrocław

   

  Pochmurno z przejaśnieniami. Okresami opady śniegu. Temperatura maksymalna sięgnie 0 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z północy. Po południu barometry pokażą 999 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno. Okresami opady śniegu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie -1 st. C. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr. Ciśnienie po południu sięgnie 982 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...