Informacje
 • Pogoda na dziś: 22 stopnie. Na północy silniejszy wiatr

  31-03-2021 06:26 Biomet będzie korzystny
  Prognoza pogody na środę 12.05 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Po porannych mgłach we wszystkich regionach kraju można spodziewać się słonecznej pogody. Termometry pokażą maksymalnie do 22 stopni Celsjusza. Lokalnie wiatr mocniej powieje.

  W środę rano możliwe są mgły i zamglenia, w ciągu kolejnych godzin się wypogodzi. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 22 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Niewykluczone jednak, że lokalnie będzie jeszcze cieplej. Z kierunku południowo-zachodniego powieje słaby i umiarkowany wiatr. W północnych regionach chwilami może przybierać na sile, w pasie wybrzeża w porywach osiągając prędkość do 60 km/h.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza na przeważającym obszarze Polski wyniesie 50-60 procent. Na zachodzie, południu i częściowo w centrum kraju będzie odczuwalne ciepło, a poza tym komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

  Pogoda Warszawa

  Pochmurno z rozpogodzeniami. Temperatura maksymalna wyniesie 19 st. C. Wiatr będzie zachodni, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1010 hektopaskali.

  Pogoda Trójmiasto

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 18 st. C. Wiatr będzie zachodni, slaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie w południe spadnie do 1021 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 20 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, slaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1011 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 22 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 1008 hPa.

  Pogoda Kraków

  Rano mglisto, później pogodnie. Temperatura maksymalna osiągnie 20 st. C. Wiatr będzie południowo-zachodni, słaby i umiarkowany. Ciśnienie w południe spadnie do 998 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...