Informacje
 • Pogoda na dziś: 20 stopni i lokalne opady deszczu

  30-03-2021 06:21 Biomet przeważnie będzie neutralny
  Prognoza pogody na noc 08/09.05 Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: tvnmeteo.pl

  Wtorek przyniesie nam na ogół pogodną aurę, jednak miejscami może słabo padać. Odczujemy komfort termiczny lub ciepło - termometry pokażą do 20 stopni Celsjusza.

  Na wtorek synoptycy prognozują zanikające opady deszczu o sumie 1-2 litrów wody na metr kwadratowy, jednak tylko na wschodzie kraju. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 20 st. C na zachodzie. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Warunki biometeo

  Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 50-70 procent. W wielu regionach kraju odczujemy komfort termiczny, na zachodzie będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne będą neutralne, tylko na wchodzie niekorzystne.

  Pogoda Warszawa

  Dość pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie 16 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu na barometrach zobaczymy 1017 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pogodnie. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 19 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1019 hPa.

  Pogoda Gdańsk

   

  Pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 17 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1027 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany. Ciśnienie waha się, po południu odnotujemy 1017 hPa.

  Pogoda Kraków

  Dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 15 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni. Ciśnienie waha się, po południu wyniesie 1005 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...