Informacje
 • Pogoda na dzień: przelotny deszcz, do 11 stopni

  18-10-2020 06:20 Warunki biometeorologiczne będą niekorzystne
  Pogoda na sobotę 31.10 Foto: Shutterstock | Video: tvnmeteo.pl

  Niedziela zapowiada się pochmuno. Należy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, a także silniejszych porywów wiatru. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 11 stopni Celsjusza.

  Niedziela zapowiada się pochmurno, ale pojawią się przejaśnienia. Oprócz tego prognozowane są opady deszczu do 5 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą maksymalnie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany, okresami w porywach osiągnie do 40-70 kilometrów na godzinę.

   

  Warunki biometeorologiczne

  Najwyższa wilgotność powietrza pojawi się w centrum kraju. Odczujemy zimno, a warunki biometeorologiczne będą niekorzystne.

  Pogoda Trójmiasto

   

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna sięgnie 10 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z zachodu i północnego zachodu. Okresami w porywach będzie rozpędzał się do 40-60 km/h. W południe na barometrach zobaczymy 1009 hPa.

  Pogoda Kraków

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Wiejący z zachodu wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale okresami w porywach powieje z prędkością do 40-60 km/h. W południe barometry pokażą 988 hPa.

  Pogoda Poznań

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 10 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu, który okresami w porywach będzie osiągał 40-60 km/h. W południe ciśnienie wyniesie 1005 hPa.

  Pogoda Warszawa

   

  Zachmurzenie zmienne i przelotny deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie 9 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr z zachodu okresami może osiągać w porywach do 40-60 km/h. Ciśnienie w południe osiągnie 1000 hPa.

  Pogoda Wrocław

  Pochmurno z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą maksymalnie 11 st. C. Wiatr z zachodu będzie słaby i umiarkowany, okresami w porywach powieje z prędkością 40-60 km/h. Ciśnienie w południe wyniesie 1002 hPa.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...