Informacje
 • Pogoda na 5 dni: zima się rozgości. Miejscami 12 stopni mrozu

  12-01-2021 15:44 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach Foto: PAP/Darek Delmanowicz, ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W najbliższych dniach ochłodzi się, lokalnie temperatura maksymalna wyniesie -12 stopni Celsjusza. W wielu miejscach spadnie śnieg.

  Środa zapowiada się pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Na drogach będzie ślisko. Temperatura maksymalna wyniesie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 3 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, powieje z zachodu.

  Lokalnie nawet 12 stopni mrozu

  W czwartek będzie pochmurno z przejaśnieniami i opadami śniegu. Na termometrach zobaczymy od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

  Na piątek synoptycy prognozują pochmurną aurę z przejaśnieniami. Na południu i zachodzie wystąpią opady śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od -12 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z północnego zachodu.

  Zimno z opadami śniegu

  W sobotę na zachodzie kraju przelotnie popada śnieg. Poza będzie tym pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od -11 st. C na Podlasiu do -2 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Na niedzielę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na wschodzie wystąpią przelotne opady śniegu. Termometry pokażą w najcieplejszych chwilach od -9 st. C na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Dolnym Śląsku.  Powieje słaby, zmienny wiatr.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...