Informacje
 • Pogoda na 5 dni: żar nie przestanie lać się z nieba

  12-08-2020 15:34 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: PAP/EPA/OLIVIER HOSLET | Video: Ventusky.com

  Nie zanosi się na to, aby fala upałów szybko miała opuścić Polskę. Termometry znów będą wskazywać ponad 30 stopni, a do tego czekają nas słonecznie i bezdeszczowe dni.

  Na czwartek synoptycy prognozują na ogół słoneczną aurę. W Tatrach możliwe są burze z porywami wiatru 60-80 kilometrów na godzinę i opadami deszczu o sumie do 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura wyniesie maksymalnie od 25 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku wschodniego.

  Będzie doskwierać upał

  W piątek czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy od 24 st. C na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Dolnym Śląsku. Będzie wiać słaby i umiarkowany, wschodni, wiatr.

  Sobota również zapowiada się z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Zanotujemy od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 30 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

  Dni pełne słońca

  W niedzielę będzie słonecznie. Termometry pokażą od 27 st. C na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, ze wschodu.

  Poniedziałek okaże się przeważnie słoneczny. Temperatura wyniesie od 29 st. C na Suwalszczyźnie do 32 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, o kierunku południowo-wschodnim.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...