Informacje
 • Pogoda na 5 dni: wiosennie. Do czasu

  23-03-2021 14:55 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock/Ventusky | Video: Ventusky.com

  W nadchodzących dniach dopisze nam pogodna aura. Z każdym dniem będzie coraz cieplej, a termometry pokażą nawet 15 stopni Celsjusza. W weekend pojawi się deszcz.

  Środa upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami głównie na wschodzie kraju. Termometry pokażą maksymalnie od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 12 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany północno-zachodni wiatr.

  Do 15 stopni

  W czwartek będzie dość pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 13 st. C na Pomorzu Zachodnim. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Na piątek synoptycy prognozują pogodą aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 15 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z południa.

  Miejscami popada deszcz

  W sobotę wystąpią opady deszczu o sumie 2-7 litrów wody na metr kwadratowy. Tylko na wschodzie będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 10 st. C na Pomorzu do 15 st. C na Podkarpaciu. Południowy wiatr powieje słabo i umiarkowanie.

  Niedziela upłynie pod znakiem opadów deszczu o sumie 1-5 l/mkw. Tylko zachodnim regionom Polski dopisze pogodna aura. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...