Informacje
 • Pogoda na 5 dni: tęgi mróz uderzy w Polskę

  13-01-2021 15:39 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach w pogodzie
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach Foto: PAP/EPA/Gyorgy Varga/ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W Polsce przez najbliższe dni dominować będzie wyjątkowo mroźna aura. Pojawią się takie dni, w których miejscami maksymalna temperatura nie sięgnie więcej niż -12 stopni Celsjusza. Oprócz tego będzie sypać śnieg.

  Czwartek będzie pochmurny, przejaśnienia pojawią się jedynie na zachodzie. Okresami może padać śnieg, ale suma opadów nie będzie większa niż 1-5 centymetrów. Termometry pokażą maksymalnie od -5 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Z północy powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Piątek zapowiada się pogodnie jedynie na północnym wschodzie Polski. Pozostałe regiony czeka pochmurne niebo i do 1-5 cm śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od -10 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 0 st. C na Pomorzu. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północy.

  Pogoda na weekend i poniedziałek

  Sobota także ma być pogodna na północnym wschodzie. W pozostałej części kraju zrobi się pochmurno i popada śnieg rzędu 1-2 cm. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -12 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do -2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiejący z północy wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Niedziela przyniesie pogodną aurę w całym kraju. Temperatura maksymalna sięgnie od -12 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu do -2 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego wschodu.

  Nowy tydzień rozpoczniemy pogodnie. W poniedziałek temperatura maksymalna wyniesie od -9 st. C na Suwalszczyźnie do 0 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...