Informacje
 • Pogoda na 5 dni: po zimowym ochłodzeniu wiosenne ciepło, zmiana dopiero po niedzieli

  25-03-2020 16:29 W niedzielę napłynie chłód
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  Czekają nas słoneczne i ciepłe dni, jednak wraz z początkiem kolejnego tygodnia znacznie się ochłodzi. Z dnia dnia na dzień temperatura spadnie miejscami o kilka stopni Celsjusza, pojawi się też śnieg.

  W czwartek czeka nas słoneczna aura. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku wschodniego.

  Piątek także upłynie ze słońcem. Temperatura wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, ze wschodu.

  Pogoda na weekend

  W sobotę nie zabraknie słońca. Na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

  W niedzielę na zachodzie kraju pokażą się przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 7 st. C na Pomorzu do 14 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągając prędkość do 60 kilometrów na godzinę, z północnego wschodu.

  Wróci śnieg

  Na poniedziałek synoptycy prognozują przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Powieje z północy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...