Informacje
 • Pogoda na 5 dni: po zimowym ochłodzeniu wiosenne ciepło, zmiana dopiero po niedzieli

  25-03-2020 16:29 W niedzielę napłynie chłód
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock/Ventusky.com | Video: tvnmeteo.pl

  Czekają nas słoneczne i ciepłe dni, jednak wraz z początkiem kolejnego tygodnia znacznie się ochłodzi. Z dnia dnia na dzień temperatura spadnie miejscami o kilka stopni Celsjusza, pojawi się też śnieg.

  W czwartek czeka nas słoneczna aura. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, a powieje z kierunku wschodniego.

  Piątek także upłynie ze słońcem. Temperatura wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Podkarpaciu. Będzie wiał słaby i umiarkowany wiatr, ze wschodu.

  Pogoda na weekend

  W sobotę nie zabraknie słońca. Na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, wschodni.

  W niedzielę na zachodzie kraju pokażą się przelotne opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura wyniesie od 7 st. C na Pomorzu do 14 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach osiągając prędkość do 60 kilometrów na godzinę, z północnego wschodu.

  Wróci śnieg

  Na poniedziałek synoptycy prognozują przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Powieje z północy.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...