Informacje
 • Pogoda na 5 dni: od śniegu do 17 stopni

  06-04-2021 16:18 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Foto: PAP/Tomasz Waszczuk, ventusky.com | Video: Ventusky.com

  W najbliższych dniach pojawią się opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. W weekend zrobi się cieplej i nastanie wiosenna aura.

  Na środę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Poza tym wystąpią przelotne opady śniegu, śniegu z deszczem i deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 6 st. C na Pomorzu. Powieje słaby i umiarkowany przeważnie zachodni wiatr.

  Popada deszcz, a miejscami śnieg

  Czwartek upłynie pod znakiem pochmurnej aury z przejaśnieniami i opadami deszczu. Okresami możliwy jest także deszcz ze śniegiem lub mokry śnieg. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Podlasiu do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  Piątek zapowiada się pogodnie w całym kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 7 st. C na Podlasiu do 11 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr, słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, południowo- zachodni, na Wybrzeżu w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Do 17 stopni

  W sobotę wystąpi zmienne zachmurzenie. Na północy i w centrum będzie pochmurno z opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

  Niedziela upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. Termometry pokażą maksymalnie od 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr ze zmieniających się kierunków.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...