Informacje
 • Pogoda na 5 dni: na horyzoncie nawet 18 stopni

  25-03-2021 15:10 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w ciągu kolejnych dni (Ventusky) Foto: Kontakt 24/Jaga_ | Video: Ventusky

  W najbliższych dniach w wielu regionach kraju dopisze pogodna aura. Temperatura wzrośnie miejscami do 18 stopni Celsjusza.

  W piątek po południu na zachodzie kraju wystąpią przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 9 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Nawet 18 stopni

  Sobota na wschodzie kraju upłynie pod znakiem pogodnej aury. Poza tym synoptycy prognozują opady deszczu o sumie 3-8 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy od 13 st. C na Suwalszczyźnie i zachodzie do 18 st. C na Podkarpaciu. Umiarkowany wiatr, zachodni i południowo-zachodni, w porywach rozpędzi się do 45 kilometrów na godzinę.

  Niedziela upłynie pod znakiem opadów deszczu o sumie 1-5 litrów wody na metr kwadratowy na północy i wschodzie kraju. Poza tym będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany zachodni i południowo-zachodni wiatr.

  Miejscami przelotny deszcz

  Na poniedziałek synoptycy prognozują przelotne opady deszczu o sumie 1-5 l/mkw. na północy i wschodzie kraju. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Wtorek upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu o sumie 1-5 l/mkw. na północy i wschodzie Polski. W pozostałych regionach dopisze pogodna aura. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 18 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez najbliższe dwa tygodnie do Polski będzie płynąć bardzo ciepłe powietrze, a...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....