Informacje
 • Pogoda na 5 dni: jeszcze tylko kilka zimowych chwil

  20-03-2021 16:29 Widać zmianę w pogodzie
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach Foto: Shutterstock.com/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Jeszcze tylko niedziela przyniesie chłodną, zimową aurę z opadami. Od poniedziałku niebo zacznie się wypogadzać, a temperatura rosnąć. Będzie nawet 12 stopni Celsjusza.

  Niedziela przyniesie przelotne opady śniegu o sumie 1-3 centymetrów, przechodzące od Pomorza w deszcz ze śniegiem i deszcz rzędu 1-5 litrów wody na metr kwadratowy. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr z zachodu będzie umiarkowany, a w porywach osiągnie do 50 kilometrów na godzinę.

  Coraz cieplej

  Początek nowego tygodnia przyniesie pogodną aurę. W poniedziałek temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Pomorzu Zachodnim. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z północnego zachodu.

  Wtorek także zapowiada się pogodnie. Temperatura maksymalna sięgnie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Pomorzu Zachodnim. Północno-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Miejscami ponad 10 stopni

  W środę należy spodziewać się pogodnej aury. Termometry pokażą maksymalnie od 6 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północnego zachodu.

  Czwartek również upłynie pod znakiem pogodnej aury. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 st. C na wschodzie do 12 st. C na Pomorzu Zachodnim. Powieje z zachodu, a wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po chłodnym długim weekendzie temperatura zacznie stopniowo rosnąć, a za tydzień...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...