Informacje
 • Pogoda na 5 dni: drastyczna zmiana tuż-tuż

  28-03-2020 14:48 Sprawdź, co czeka nas w pogodzie
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Free-Photos/pixabay.com | Video: tvnmeteo.pl

  Nadciąga pogodowa zmiana. W niedzielę w całym kraju zacznie robić się coraz chłodniej, a ponadto sypnie śniegiem. I choć w kolejnych dniach padać już nie powinno, to pojawią się miejsca, gdzie na termometrach zobaczymy zaledwie kilka stopni.

  W niedzielę zachmurzenie w całej Polsce będzie zmienne. Możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, okresami osiągnie w porywach do 40-60 kilometrów na godzinę. Powieje z północy. W strefie brzegowej spodziewane są porywy osiągające ponad 70 kilometrów na godzinę.

  Pogoda na 5 dni

  Poniedziałek zapowiada się na ogół pogodnie, ale zrobi się chłodno. W najcieplejszym momencie dnia termometry pokażą od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Z północy wiać będzie słaby i umiarkowany, północny wiatr.

  OSTRZEŻENIA IMGW I PROGNOZA ZAGROŻEŃ NA KOLEJNE DNI

  Zaledwie trzy stopnie

  We wtorek w całym kraju będzie pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 3 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Północny wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Środa przyniesie przelotny deszcz na Pomorzu. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie 5 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

  Nie wszędzie będzie pogodnie

  W czwartek na na północy spadnie przelotny deszcz. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Termometry pokażą od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...