Informacje
 • Pogoda na 5 dni: deszczowa aura nas nie opuści

  14-10-2020 17:06 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock | Video: Ventusky.com

  W najbliższych dniach w wielu regionach kraju będzie padał deszcz. Nie zabraknie jednak miejsc z rozpogodzeniami. Temperatura w najcieplejszym momencie dnia nie przekroczy 13 stopni Celsjusza.

  W czwartek będzie pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami. Wystąpią opady deszczu do pięciu litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 7 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany wiatr ze zmiennych kierunków.

  Miejscami popada deszcz

  Zapowiada się pochmurny piątek z przejaśnieniami i opadami deszczu. Termometry pokażą od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 13 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

  Na sobotę synoptycy prognozują pogodną aurę na Podlasiu, Warmii i Mazurach. Poza tym zachmurzenie będzie zmienne i przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 7 st. C na Suwalszczyźnie do 11 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z północy.

  Do 12 stopni

  W niedzielę padać będzie na północy i w centrum kraju. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 8 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Podkarpaciu. Wiatr  będzie umiarkowany, zachodni, okresami w porywach rozpędzi się do ponad 60 kilometrów na godzinę.

  Na poniedziałek synoptycy prognozują na ogół pogodną aurę. Termometry pokażą od 9 st. C na Suwalszczyźnie do 12 st. C na Dolnym Śląsku i na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z kierunków zachodnich.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W najbliższych dniach nie ma szans na powtórkę gorącej pogody, którą pamiętamy s...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....