Informacje
 • Pogoda na 5 dni: deszcz odchodzi, ale nie na długo

  27-02-2021 16:06 Sprawdź, co czeka nas w kolejnych dniach
  Prognozowana temperatura w najbliższych dniach (Ventusky.com) Foto: Shutterstock/Ventusky | Video: Ventusky.com

  W ciągu pierwszych dni marca temperatura maksymalna miejscami dojdzie do kilkunastu stopni powyżej zera, ale znajdą się i takie regiony, gdzie nie przekroczy 3 stopni Celsjusza. Będzie pogodnie, a nawet słonecznie. W drugiej połowie tygodnia pojawią się opady.

  W niedzielę będzie na ogół pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza na Podlasiu do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, miejscami silniej, z kierunku północno-zachodniego.

  Dużo słońca

  Z na ogół pogodną aurą upłynie także pierwszy dzień marca. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Będzie wiać słaby i umiarkowany, zachodni wiatr.

  Wtorek przeważnie będzie wręcz słoneczny. Temperatura maksymalna wyniesie od 6 st. C na Podlasiu do 11 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, północno-zachodni.

  Przyjdzie zmiana

  W środę również na niebie powinno królować słońce. Termometry pokażą maksymalnie od 7 st. C na Podlasiu do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby, zachodni wiatr.

  Na czwartek synoptycy prognozują umiarkowanie i duże zachmurzenie. Dodatkowo na północy kraju pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna sięgnie od 3 st. C na Podlasiu do 11 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po kilkudniowym odpoczynku od upalnej pogody temperatura znowu rośnie, a do Pols...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...