Informacje
 • Pogoda na 5 dni: deszcz i rozpogodzenia, ostatnie dni października ze zmienną aurą

  26-10-2020 16:10 Sprawdź, co szykuje pogoda w najbliższych dniach
  Prognozowana temperatura w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: PAP/EPA/ZURAB KURTSIKIDZE | Video: Ventusky.com

  Przed nami deszczowe dni, ale nie zabraknie też miejsc z bezchmurnym niebem. Temperatura nie przekroczy 19 stopni Celsjusza.

  Wtorek upłynie pod znakiem zmiennego zachmurzenia. W pasie dzielnic zachodnich, częściowo centralnych, wystąpią przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 11 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 19 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Przelotny deszcz

  Na środę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na Pomorzu przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 19 st. C na Podkarpaciu. Południowo-zachodni wiatr będzie wiał słabo i umiarkowanie.

  W czwartek wystąpi zmienne zachmurzenie, przelotnie popada deszcz. Na termometrach zobaczymy od 12 st. C na Pomorzu do 17 st. C na Podkarpaciu. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z zachodu.

  Do 16 stopni

  Piątek upłynie na ogół pod znakiem pogodnej aury, tylko na zachodzie spadnie deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 14 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy wiatr z południowego wschodu.

  Na sobotę synoptycy prognozują zmienne zachmurzenie. Na północy i w centrum kraju pojawi się deszcz. Termometry pokażą od 12 st. C na Suwalszczyźnie do 16 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany, okresami silniejszy, zachodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...