Informacje
 • Podziel się pogodą.
  Aplikacja mobilna TVN Meteo

  18-01-2018 13:14 Wiecej niż tradycyjna prognoza pogody

  Nowa aplikacja TVN Meteo

  Oto najbardziej społecznościowa pogoda w Polsce. W nowej aplikacji TVN Meteo znajdziesz nie tylko aktualne prognozy, informacje i wideo, ale będziesz także mógł podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

  Nowoczesna i funkcjonalna – taka jest nowa aplikacja mobilna TVN Meteo dla użytkowników systemów iOS i Android.

  Przejrzysta forma pozwala na szybki dostęp do najważniejszych informacji meteorologicznych z tysięcy miejsc w Polsce i na świecie. Łatwo sprawdzisz nie tylko aktualne warunki pogodowe, ale także szczegółowe prognozy na 24 godziny i długoterminowe prognozy na 16 dni. A to nie wszystko.

  Podziel się pogodą!

  Dzięki nowej funkcji możesz udostępnić w portalach społecznościowych swoje własne, spersonalizowane zdjęcie pogodowe. Egzotyczne wakacje, weekendowy wypad w góry, ulewa i podtopienia w centrum miasta? Wystarczy kilka kliknięć, by pokazać znajomym, jaka pogoda jest w miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz.

  Relacjonuj, ostrzegaj i twórz z nami najbardziej społecznościową prognozę pogody w Polsce.

  Jeszcze więcej nowości

  - oglądaj TVN Meteo na ekranie swojego telefonu – teraz masz łatwy dostęp do prognoz wideo gdziekolwiek jesteś i gdziekolwiek potrzebujesz

  - bądź gotowy na każde warunki atmosferyczne – w aplikacji znajdziesz wykresy temperatury i opadów godzina po godzinie, w formie wygodnych i prostych wykresów

  - zaplanuj wypoczynek – sprawdź szczegółową prognozę na najbliższe dni lub autorską, 16-dniową prognozę Tomasza Wasilewskiego i nie daj się zaskoczyć pogodzie

  - teraz w nowym module możesz sprawdzić długość dnia, godzinę wschodu i zachodu słońca oraz fazę księżyca

  - pogoda zyskała wyjątkową oprawę – efektowne, duże zdjęcia , przejrzysty ekran startowy, jeszcze prostszą i bardziej intuicyjną nawigację

  Pogoda dla Ciebie

  Nowa aplikacja TVN Meteo to szczegółowa prognoza pogody dla ponad 80 tys. lokalizacji w Polsce i na świecie. Na wyciągnięcie ręki znajdziesz w niej precyzyjne dane takie jak temperatura odczuwalna, prędkość wiatru, ciśnienie, wilgotność i wiele innych.

  Dodatkowo w aplikacji także ostrzeżenia przed gwałtownymi zjawiskami, relacje z miejsc, w których dochodzi do najważniejszych wydarzeń oraz najciekawsze informacje pogodowe i materiały wideo z Polski, Europy i świata.

  Aplikację TVN Meteo w polskiej wersji językowej można już pobrać z App Store. Dostępna jest również dla użytkowników urządzeń z systemem Android.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Geografia inaczej
  Dlaczego nie można wybrać z listy miast Szczecina będącego stolicą woj. zachodniopomorskiego? Są inne miasta o tej nazwie, a najważniejszego nie ma.
  ~Faustus /2018-04-14 15:23
 • Gdzie komentarze?
  Dlaczego nie publikujecie komentarzy? Czyżby wszystkie były o tym że aplikacja pokazuje bzdury?
  ~Kkk /2018-04-02 21:38

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...