Informacje
 • Październik jak marzenie.
  Czekają nas ciepłe i słoneczne dni

  11-10-2019 15:39 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: flickr/Tobias Nordhausen Follow, Ventusky.com | Video: TVN24

  Dobra wiadomość dla wielbicieli złotej jesieni. W najbliższych dniach słońca nie zabraknie, chociaż może jeszcze wiać dość silny wiatr. Termometry pokażą nawet 24 stopnie Celsjusza.

  W sobotę na północy kraju wystąpią słabe opady deszczu. Poza tym będzie słonecznie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 22 st. C na Podkarpaciu. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr, w porywach do 60 kilometrów na godzinę, z południowego zachodu.

  >>>SPRAWDŹ OSTRZEŻENIA METEOROLOGICZNE IMGW

  Wiatr i słońce

  W niedzielę na ogół będzie słonecznie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Z południowego zachodu powieje umiarkowany i dość silny wiatr, który w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  Poniedziałek przyniesie na ogół słoneczną aurę. Termometry wskażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego zachodu.

  Słoneczne dni

  Wtorek zapowiada się słonecznie. Maksymalna prognozowana temperatura wyniesie od 18 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach rozpędzi się do 45 km/h,

  Czeka nas też pogodna środa. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje umiarkowanie, w porywach do 45 km/h, ze wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...