Informacje
 • Najbliższe dni z deszczem i śniegiem

  01-02-2017 15:19 Prognoza pogody na pięć dni

  Dosypie śniegu, spowiją mgły

  Fot.: pixabay, film: TVN24

  Nadchodzące dni zapowiadają się mgliście. Ponadto pojawią się opady, zarówno deszczu jaki i śniegu. Temperatura powietrza dojdzie do 7 st. C.

  OGLĄDAJ TVN METEO NA ŻYWO W INTERNECIE

  W czwartek jedynie na północnym zachodzie nie będzie padać. Jednak w tych regionach spodziewamy się mgieł. Poza tym w całej Polsce prognozujemy opady śniegu i deszczu ze śniegiem, a także marznącego deszczu powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna wyniesie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pogórzu.

  Mgliście

  W piątek lokalnie może popadać deszcz lub śnieg w całym kraju. Ponadto nad ranem pojawią się gęste mgły. Temperatura wyniesie od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 7 st. C na Dolnym Śląsku.

  Ciepły weekend

  W weekend również nie odpoczniemy od opadów. W sobotę deszcz i deszcz ze śniegiem pojawi się w całym kraju za wyjątkiem Dolnego Śląska. Na Suwalszczyźnie poprószy śnieg. Rano lokalnie zrobi się mglisto. Na północnym wschodzie odnotujemy najniższą temperaturę (-1 st. C), a na południowym zachodzie - najwyższa (6 st. C).

  W niedzielę opady nie ustaną. Musimy się liczyć z tym, że chwilami z nieba może spaść deszcz, deszcz ze śniegiem, a na północnym wschodzie śnieg. Temperatura pozostanie na stosunkowo wysokim poziomie. Najcieplej zrobi się na Dolnym Śląsku (5 st. C), a najchłodniej na Suwalszczyźnie (-1 st. C).

  Stopniowe ochłodzenie

  W poniedziałek rozpogodzi się na zachodzie. W pozostałych regionach przelotnie poprószy. Odnotujemy od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Pomorzu Zachodnim i Dolnym śląsku. Od poniedziałku temperatura zacznie stopniowo spadać. Z aktualnych prognoz wynika, że w ciągu dnia może być miejscami maksymalnie -12 st. C.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...