Informacje
 • Na razie jeszcze cieplejsze dni. Później czeka nas zmiana w pogodzie

  01-01-2020 14:58 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Ben_Kerckx/Pixabay License/Ventusky.com | Video: Ventusky.com

  Przed nami jeszcze dwa cieplejsze dni. W piątek termometry pokażą nawet osiem stopni Celsjusza. Później temperatura zacznie spadać, a w wielu regionach kraju pojawią się opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu.

  Drugi dzień nowego roku zapowiada się pogodnie. Termometry pokażą maksymalnie od 2 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 stopni na Dolnym Śląsku. Słaby i umiarkowany powieje z zachodu.

  Ciepły piątek, później chłód

  Na piątek synoptycy prognozują opady deszczu na Pomorzu. Poza tym będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 8 stopni na Dolnym Śląsku. Umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu w porywach osiągnie prędkość do 60 kilometrów na godzinę.

  W weekend zrobi się nieco chłodniej. W sobotę w całym kraju może padać deszcz i deszcz ze śniegiem, a na wschodzie śnieg. Temperatura maksymalnie wyniesie od 2 stopni Celsjusza na wschodzie do 5 stopni na Pomorzu. Zachodni wiatr powieje dość silnie i silnie, w porywach do 70 km/h.

  Śnieg

  Niedziela pogodna będzie na zachodzie kraju. W pozostałych regionach spodziewajmy się przelotnych opadów śniegu. Termometry pokażą maksymalnie od 0 stopni na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Pomorzu. Umiarkowany i dość silny wiatr w porywach rozpędzi się do 60 km/h. Powieje z północnego zachodu.

  Święto Trzech Króli

  W Święto Trzech Króli na Podkarpaciu przelotnie padać będzie śnieg. Mieszkańcy pozostałych regionów będą cieszyć się pogodną aurą. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od -1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 4 stopni na Dolnym Śląsku. Zachodni i południowo-zachodni wiatr okaże się słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...