Informacje
 • Końca "gorąca" nie widać

  10-01-2020 16:10 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Laila Goubran/flickr (CC BY 2.0) | Video: Ventusky.com

  W weekend będzie się chmurzyć, miejscami przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pochmurna sobota z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują stopniowo zanikający przelotny deszcz. Spadnie od 1 do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

  Miejscami przelotnie popada

  Niedziela upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Rano deszcz ze śniegiem może wystąpić na Podkarpaciu. Wieczorem na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 4 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

  >>>CZYTAJ WIĘCEJ O POGODZIE NA WOŚP

  W poniedziałek na północy kraju popada deszcz. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Do 10 stopni

  We wtorek na Pomorzu przelotnie popada deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na północy kraju. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...