Informacje
 • Końca "gorąca" nie widać

  10-01-2020 16:10 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognozowane porywy wiatru w kolejnych dniach (Ventusky.com) Foto: Laila Goubran/flickr (CC BY 2.0) | Video: Ventusky.com

  W weekend będzie się chmurzyć, miejscami przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą maksymalnie 9 stopni Celsjusza.

  Zapowiada się pochmurna sobota z niewielkimi przejaśnieniami. Synoptycy prognozują stopniowo zanikający przelotny deszcz. Spadnie od 1 do 2 litrów wody na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna wyniesie od 4 stopni Celsjusza na Podkarpaciu do 9 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, północno-zachodni wiatr.

  Miejscami przelotnie popada

  Niedziela upłynie pod znakiem umiarkowanego i dużego zachmurzenia. Rano deszcz ze śniegiem może wystąpić na Podkarpaciu. Wieczorem na Pomorzu i Ziemi Lubuskiej przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 4 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami silniejszy.

  >>>CZYTAJ WIĘCEJ O POGODZIE NA WOŚP

  W poniedziałek na północy kraju popada deszcz. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany południowo-zachodni wiatr.

  Do 10 stopni

  We wtorek na Pomorzu przelotnie popada deszcz. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Termometry pokażą od 4 st. C na Suwalszczyźnie do 9 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr, umiarkowany i dość silny, okresami w porywach rozpędzi się do 60 kilometrów na godzinę.

  Środa upłynie pod znakiem przelotnych opadów deszczu na północy kraju. Poza tym synoptycy prognozują pogodną aurę. Temperatura maksymalna wyniesie od 5 st. C na Suwalszczyźnie do 10 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr z południowego zachodu. Okresami w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...