Informacje
 • Jeszcze tylko kilka chłodnych chwil. W sobotę do 24 stopni

  13-05-2019 16:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na kolejne dni Foto: ventusky.com, Shutterstock | Video: TVN24

  Najbliższe dni upłyną na ogół pod znakiem przelotnych opadów deszczu i lokalnych burz. Jednak z każdym dniem będzie coraz cieplej. Na termometrach w sobotę zobaczymy nawet 24 stopnie Celsjusza.

  Wtorek na zachodzie Polski zapowiada się pogodnie. Poza tym możliwe są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej do 18 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Północno-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach powieje do 45 kilometrów na godzinę.

  Do 19 stopni

  W środę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a na wschodzie - burze. Termometry wskażą maksymalnie od 15 st. C na Pomorzu do 19 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Z północnego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych osiągnie prędkość do 70 km/h.

  W czwartek przelotne opady deszczu pojawią się na wschodzie Polski, a w centrum mogą wystąpić burze. Będzie od 17 st. C na Pomorzu do 21 st. C na Podkarpaciu. Wschodni wiatr powieje umiarkowanie, w porywach burzowych osiągając do 70 km/h.

  Na piątek synoptycy prognozują przelotne opady deszczu i burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu. Wschodni, na ogół umiarkowany, wiatr w porywach burzowych rozpędzi się do 70 km/h.

  Burze i deszcz

  Sobota na Dolnym Śląsku będzie pogodna. Poza tym możliwe są przelotne opady deszczu i burze. Temperatura osiągnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na południowym zachodzie Polski. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr. W porywach burzowych może wiać do 70 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...