Informacje
 • Jeszcze tylko kilka chłodnych chwil. W sobotę do 24 stopni

  13-05-2019 16:00 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na kolejne dni Foto: ventusky.com, Shutterstock | Video: TVN24

  Najbliższe dni upłyną na ogół pod znakiem przelotnych opadów deszczu i lokalnych burz. Jednak z każdym dniem będzie coraz cieplej. Na termometrach w sobotę zobaczymy nawet 24 stopnie Celsjusza.

  Wtorek na zachodzie Polski zapowiada się pogodnie. Poza tym możliwe są opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 12 st. C na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej do 18 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Północno-wschodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach powieje do 45 kilometrów na godzinę.

  Do 19 stopni

  W środę synoptycy prognozują przelotne opady deszczu, a na wschodzie - burze. Termometry wskażą maksymalnie od 15 st. C na Pomorzu do 19 st. C na Suwalszczyźnie i Podlasiu. Z północnego wschodu powieje umiarkowany wiatr, który w porywach burzowych osiągnie prędkość do 70 km/h.

  W czwartek przelotne opady deszczu pojawią się na wschodzie Polski, a w centrum mogą wystąpić burze. Będzie od 17 st. C na Pomorzu do 21 st. C na Podkarpaciu. Wschodni wiatr powieje umiarkowanie, w porywach burzowych osiągając do 70 km/h.

  Na piątek synoptycy prognozują przelotne opady deszczu i burze. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu. Wschodni, na ogół umiarkowany, wiatr w porywach burzowych rozpędzi się do 70 km/h.

  Burze i deszcz

  Sobota na Dolnym Śląsku będzie pogodna. Poza tym możliwe są przelotne opady deszczu i burze. Temperatura osiągnie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na południowym zachodzie Polski. Z południowego wschodu powieje umiarkowany wiatr. W porywach burzowych może wiać do 70 km/h.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Kolejna już tej wiosny wizyta zimna z północy zacznie się w świąteczny poniedzia...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...