Informacje
 • Jedni będą mieli lato, inni złotą polską jesień. Groźnych zjawisk jednak też nie zabraknie

  10-10-2019 15:31 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: unsplash.com | Video: TVN24

  W kolejnych dniach zrobi się ciepło. Na termometrach miejscami zobaczymy nawet 24 stopnie Celsjusza. Deszczu będzie niewiele, za to powieje silniejszy wiatr.

  W piątek na północy popada przelotny deszcz, spadnie go do 5 litrów wody na metr kwadratowy. W pozostałych regionach będzie pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 12 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami w porywach osiągnie do 40-60 kilometrów na godzinę. Powieje z południowego zachodu. W strefie brzegowej porywy mogą przekraczać 70 km/h.

  Do 22 stopni

  Sobota zapowiada się z przelotnym deszczem na północy kraju. W pozostałych regionach utrzyma się małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje umiarkowany i dość silny wiatr. Okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h, wiać będzie z południowego zachodu.

  Pochmurna niedziela

  W niedzielę zachmurzenie będzie małe i umiarkowane. Na termometrach zobaczymy od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowy wiatr.

  Słonecznie i do 24 stopni

  Poniedziałek powinien być na ogół słoneczny. Termometry pokażą od 19 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-zachodni wiatr.

  Wtorek przyniesie małe i umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie od 20 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-wschodni wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...