Informacje
 • Halny dokuczliwy jeszcze w środę. We Wszystkich Świętych do 21 stopni

  30-10-2018 17:03 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Temperatura w ciągu najbliższych pięciu dniu (Ventusky.com) | wideo bez dźwięku Foto: Shutterstock | Video: Ventusky.com

  W kolejnych dniach możemy liczyć na złotą polską jesień. Najcieplejszym dniem będzie czwartek - wtedy w niektórych miejscach temperatura wyniesie nawet 21 stopni. Dominować będzie słońce, przelotny deszcz pojawi się tylko miejscami.

  W środę zachmurzenie okaże się małe i umiarkowane. Temperatura wyniesie od 13 stopni Celsjusza na Pomorzu do 19 st. C na Podkarpaciu. Wiatr okaże się słaby i umiarkowany, powieje z południa. W Tatrach może powiać halny.

  Padać nie będzie

  W dzień Wszystkich Świętych na niebie mogą pojawić się niewielkie chmury, ale padać z nich nie powinno. Temperatura wyniesie od 15 st. C na Suwalszczyźnie do 21 st. C na Podkarpaciu. Z południowego wschodu powieje słaby i umiarkowany, a okresami silniejszy wiatr.

  Przeważnie pogodnie

  W zaduszki tylko na Suwalszczyźnie może popadać przelotny deszcz. W pozostałych regionach powinno być pogodnie. Termometry pokażą od 14 st. C na Nizinie Szczecińskiej do 20 st. C na Podkarpaciu. Wiatr nie okaże się utrudnieniem - będzie słaby i umiarkowany, powieje z zachodu.

  Sobota z deszczem

  Początek weekendu okaże się deszczowy na wschodzie i w centrum kraju. Poza tym będzie pogodnie. Czeka nas ochłodzenie, na termometrach zobaczymy od 11 st. C na Pomorzu do 15 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Pełnia słońca

  W całym kraju zapowiada się słoneczna niedziela. Temperatura wyniesie od 11 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C Dolny Śląsk. Słaby i umiarkowany wiatr, okresami okaże się silniejszy, południowo-wschodni.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Afrykański żar zostanie w Polsce także przez najbliższe dni....

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Jet stream, czyli prąd strumieniowy, oddzieli na długo Polskę od napływu ciepła....