Informacje
 • Chłodniejszy początek września.
  Sporo słońca, miejscami deszcz

  03-09-2019 15:53 Prognoza pogody na najbliższe pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: Shutterstock, ventusky.com | Video: TVN24

  Synoptycy zapowiadają, że najbliższe dni będą w większości pogodne. Jedynie w kilku regionach mogą wystąpić przelotne opady deszczu.

  W środę na Pomorzu, Mazurach i Suwalszczyźnie wystąpią słabe opady deszczu. Poza tym będzie pogodnie. Maksymalna prognozowana temperatura wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z zachodu.

   

  Przelotnie popada

  Czwartek przyniesie przelotne opady deszczu na zachodzie kraju i Pomorzu. Na pozostałym obszarze możemy spodziewać się pogodnej aury. Termometry wskażą od 21 st. C na Pomorzu do 26 st. C na Podkarpaciu. Z zachodu i południowego zachodu powieje słaby i umiarkowany wiatr.

  Na Dolnym Śląsku piątek okaże się pogodny. Poza tym może przelotnie popadać deszcz. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 19 st. C na Pomorzu do 23 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie z zachodu.

  Może zagrzmieć

  W sobotę na Pomorzu i w centrum mogą wystąpić przelotne opady deszczu. Poza tym powinno być pogodnie. Temperatura wyniesie maksymalnie od 19 st. C na Pomorzu do 23 st. C na Podkarpaciu. Z południa powieje wiatr słaby i umiarkowany.

  W niedzielę na wschodzie kraju aura okaże się pogodna. Poza tym pojawią się przelotne opady deszczu, a na zachodzie burze. Termometry wskażą maksymalnie od 20 st. C na Pomorzu do 24 st. C na Podkarpaciu. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, w porywach burzowych rozpędzając się do 70 kilometrów na godzinę z południowego wschodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...