Informacje
 • Będą i miejsca zimne, i bardzo ciepłe. Ciąg dalszy opadów śniegu

  15-01-2019 15:49 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody w kolejnych dniach Foto: Shutterstock | Video: TVN24

  W kolejnych dniach będziemy musieli przygotować się na przelotne opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Aż do końca tygodnia temperatura maksymalna będzie utrzymywać się powyżej zera.

  W środę w całym kraju wystąpią przelotne opady deszczu, a na wschodzie może popadać deszcz ze śniegiem. Termometry pokażą od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie do 7 st. C miejscami na zachodzie. Wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, w porywach osiągnie prędkość dochodzącą do 55 kilometrów na godzinę. Na wschodzie i w górach może powodować lokalne zawieje śnieżne.

  Do 8 stopni

  Czwartek przyniesie opady deszczu i deszczu ze śniegiem w całym kraju. Temperatura wyniesie od 2 st. C na Suwalszczyźnie do 8 st. C na Dolnym Śląsku. Południowo-zachodni wiatr okaże się umiarkowany i dość silny, ale w porywach osiągnie prędkość do 60 km/h.

  Nieco chłodniej

  W piątek pogodnie będzie tylko na Dolnym Śląsku. Mieszkańcy reszty kraju muszą być przygotowani na przelotny śnieg. Ochłodzi się, termometry pokażą od 0 st. C na Suwalszczyźnie do 4 st. C na Dolnym Śląsku. Północno-zachodni wiatr będzie umiarkowany, w porywach rozpędzi się do 50 km/h.

  Pogodnie, ale zimno

  Sobota w całym kraju okaże się słoneczna. Musimy się jednak przygotować na mróz. Temperatura wyniesie od -2 st. C na Suwalszczyźnie do 2 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr nie będzie utrudnieniem, gdyż powieje słabo.

  Niedziela także będzie pogodna. Termometry pokażą od -3 st. C na Suwalszczyźnie do 1 st. C na Dolnym Śląsku. Słaby wiatr okaże się zmienny.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

W niedzielę chłodniejsze atlantyckie powietrze zaczęło wypierać afrykański żar. ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...