Informacje
 • Afrykańskie upały w Polsce.
  Później chwila odpoczynku

  25-06-2019 16:13 Prognoza pogody tvnmeteo.pl na pięć dni
  Prognoza pogody na najbliższe dni Foto: PAP/EPA/LAURENT GILLIERON | Video: TVN24

  Przed nami upalna środa - temperatura może wzrosnąć nawet do 36 stopni Celsjusza. Później czeka nas chwila wytchnienia, ale nie za długo, bo w niedzielę znowu będzie gorąco.

  Zapowiada się słoneczna i upalna środa. Tylko na Pomorzu po południu przelotnie popada deszcz i mogą wystąpić burze, podczas których przewidywany opad wyniesie 10-20 litrów wody na metr kwadratowy. Termometry pokażą od 30 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 36 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni, w porywach burzowych może rozpędzić się do 70 kilometrów na godzinę.

  >>>SPRAWDŹ, GDZIE OBOWIĄZUJĄ OSTRZEŻENIA IMGW

  Słonecznie i ciepło

  Czwartek będzie słoneczny na zachodzie kraju. Poza tym przelotnie popada deszcz, a na Podkarpaciu mogą wystąpić burze. Na termometrach zobaczymy od 22 st. C na Kaszubach i Suwalszczyźnie do 30 st. C na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni, w porywach burzowych może osiągnąć prędkość do 70 kilometrów na godzinę.

  W piątek na zachodzie kraju będzie słonecznie, w pozostałych regionach przelotnie popada deszcz. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 st. C na Suwalszczyźnie do 26 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z północnego zachodu.

  Słoneczny weekend

  Zapowiada się słoneczny weekend. W sobotę tylko na wschodzie kraju przelotnie popada deszcz. Termometry pokażą od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 28 st. C na Dolnym Śląsku. Powieje słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

  W niedzielę wszędzie będzie świecić słońce. Na termometrach zobaczymy od 25 st. C na Suwalszczyźnie do 31 st. C na Dolnym Śląsku. Wiatr słaby i umiarkowany, powieje z południowego zachodu.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • dramat
  zero ludzi na ulicach,ci którzy chodzą to raczej dobrze się nie czują,czy o takie lato chodzi? kiedyś było cudownie:ciepło,słońce nie męczyło,popadało i naprawdę chciało się żyć.Obecne pory roku to zagłada ludzkości.
  ~poziomka /2019-06-26 13:35

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...