Informacje
 • "Wczoraj wiosennie, dzisiaj zimowo". Pokazujecie, gdzie wrócił śnieg

  05-03-2021 13:26 Materiał otrzymaliśmy na Kontakt 24

  W wielu regionach spadł śnieg

  Kontakt 24/Jaga

  Po iście wiosennej pogodzie wróciła zima z opadami śniegu. Reporterzy 24 pokazują, że znów krajobraz staje się biały.

  WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? WYŚLIJ NAM NA KONTAKT 24

  W wielu regionach Polski dosypało śniegu. Biało zrobiło się między innymi na Pomorzu - w Gdańsku, Władysławowie, Wejherowie, a także na Rzeszowszczyźnie i Śląsku.

  "Wczoraj wiosennie (+12) dzisiaj zimowo (0)" - napisała Reporterka 24. Zdjęcia zaśnieżonych krajobrazów otrzymaliśmy na Kontakt 24.

  "Pod Trójmiastem pogoda idealna na spacery" - pisał Reporter 24. Jak prognozują synoptycy tvnmeteo.pl w piątek w całym kraju wystąpią przelotne opady śniegu do 1-5 centymetrów.

  Obowiązują ostrzeżenia meteorologiczne przed intensywnymi opadami śniegu wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wynika z nich, że w południowej części województw małopolskiego i podkarpackiego spadnie do 10-15 centymetrów śniegu.

  Zobacz, gdzie pada śnieg:

  Zablokowany pas na zakopiance

  Od piątkowego poranka panują trudne warunki na drogach w Małopolsce. "Są ogromne utrudnienia na zakopiance z Krakowa na Podhale przed Nowym Targiem. Korek liczy kilkanaście kilometrów. Panują fatalne warunki na drogach" - napisał w piątek rano Reporter 24 Jakub. "Tiry nie są w stanie wyjechać pod górki i blokują drogę, bardzo trudne warunki drogowe, tworzy się wielokilometrowy korek w stronę Zakopanego i Nowego Targu" - napisał inny Reporter 24 o nicku Jacko24111.

  O utrudnieniach na drodze ekspresowej S7 Myślenice-Lubień, w województwie małopolskim, informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Z samochodu ciężarowego wypięła się naczepa, blokując lewe pasy na jezdni prawej i lewej. Policja na miejscu kieruje ruchem" - pisali.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendzie do Polski wtargnie powietrze z północnej Afryki. Sprawdź autorską ...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Udine znad Rumunii. ...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...