Informacje
 • "Wczoraj wiosennie, dzisiaj zimowo". Pokazujecie, gdzie wrócił śnieg

  05-03-2021 13:26 Materiał otrzymaliśmy na Kontakt 24

  W wielu regionach spadł śnieg

  Kontakt 24/Jaga

  Po iście wiosennej pogodzie wróciła zima z opadami śniegu. Reporterzy 24 pokazują, że znów krajobraz staje się biały.

  WIDZIAŁEŚ COŚ CIEKAWEGO? WYŚLIJ NAM NA KONTAKT 24

  W wielu regionach Polski dosypało śniegu. Biało zrobiło się między innymi na Pomorzu - w Gdańsku, Władysławowie, Wejherowie, a także na Rzeszowszczyźnie i Śląsku.

  "Wczoraj wiosennie (+12) dzisiaj zimowo (0)" - napisała Reporterka 24. Zdjęcia zaśnieżonych krajobrazów otrzymaliśmy na Kontakt 24.

  "Pod Trójmiastem pogoda idealna na spacery" - pisał Reporter 24. Jak prognozują synoptycy tvnmeteo.pl w piątek w całym kraju wystąpią przelotne opady śniegu do 1-5 centymetrów.

  Obowiązują ostrzeżenia meteorologiczne przed intensywnymi opadami śniegu wydane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Wynika z nich, że w południowej części województw małopolskiego i podkarpackiego spadnie do 10-15 centymetrów śniegu.

  Zobacz, gdzie pada śnieg:

  Zablokowany pas na zakopiance

  Od piątkowego poranka panują trudne warunki na drogach w Małopolsce. "Są ogromne utrudnienia na zakopiance z Krakowa na Podhale przed Nowym Targiem. Korek liczy kilkanaście kilometrów. Panują fatalne warunki na drogach" - napisał w piątek rano Reporter 24 Jakub. "Tiry nie są w stanie wyjechać pod górki i blokują drogę, bardzo trudne warunki drogowe, tworzy się wielokilometrowy korek w stronę Zakopanego i Nowego Targu" - napisał inny Reporter 24 o nicku Jacko24111.

  O utrudnieniach na drodze ekspresowej S7 Myślenice-Lubień, w województwie małopolskim, informowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Z samochodu ciężarowego wypięła się naczepa, blokując lewe pasy na jezdni prawej i lewej. Policja na miejscu kieruje ruchem" - pisali.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...