Informacje
 • "Kilka minut i nas zalało"

  29-07-2012 17:11 Zobacz skutki ulew na Pomorzu
  "Kilka minut i nas zalało"

  Zalana ul. Parkowa w Szczecinie

  Kontakt 24/Pysiak

  Nad Polską grzmi i pada od samego rana. Kilka minut ulewy w Szczecinie wystarczyło, żeby zalane zostały ulice i chodniki. Obecnie najwięcej wyładowań jest w północno-wschodniej części Polski. Aktulaną sytuację pogodową na bieżąco rejestrują Reporterzy 24.

  "Około godz. 12 w efekcie kilkuminutowego deszczu zalana została ul. Parkowa. Odcięta została możliwość wyjścia z niektórych budynków, zalane zostały również piwnice" - napisał internauta @Pysiak.

  Ulewa przeszła też nad Trójmiastem.

  Grzmi od rana

  Nad krajem grzmi od wczesnych godzin porannych. W strefie wyładowań około godziny 7.00 były Pomorze, Zatoka Gdańska i Wielkopolska. Potem strefa burz przesunęła się na wschód w stronę Kujaw.

  Burze na dobre roszalały się po godzinie 12. Najwięcej wyładowań atmosferycznych występuje w woj. warmińsko-mazurskim. Burze występują w trzech pasach: w Polsce północno-wschodniej, na Pomorzu i w centrum. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  Ulewy na Mazurach

  Skutki ulew w tamtym regionie dokumentował internauta @Szczytnook. "W Szczytnie (warmińsko-mazurskie) około godziny 14.30 podczas intensywnej burzy silny wiatr przewrócił śćianę nowo budowanego obiektu. Gruzy runęły na ulicę w okolicy ronda. W tej chwili ruchem kieruje policja. Prawdopodobnie nikomu nic się nie stało" - napisał.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...