Informacje

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • błazny
  Piszesz sss ''pieprzenie'' /z błędem/ , że jest ocieplenie globalne bo śnieg pada. A co ma padać w zimie przy minus 4 stopniach? Piszesz że dawniej zimy były ciepłe. Ile masz lat chłopcze. Dawniej w zimę było minus 15 -25 stopni. Luty bywał najgorszy i trzymał czasem po minus 20-25 stopni przez miesiąc. Samochodami jeździliśmy po zamarżnietych jeziorach. Teraz część cieniasów którym nie chce się przejrzeć historii zim w Polsce jak ma minus 4 i śnieg to mówi, że jest armagedon. Generalnie sss globalnie to nie znaczy u Ciebie w Papkowicach, ale na całym globie. Jeżeli w Arktyce jest obecnie cieplej o 10 stopni to znaczy, że na równoważnym obszarowo terenie musi być 9 stopni chłodniej, aby średnia temperatura globu była 1 stopień wyższa. Piszę bardzo " z grubsza" nie tłumacząc zmian w prądach powietrznych w górnych warstwach atmosfery, prądach oceanicznych i wielu innych czynnikach które się zmienią pod wpływem zmian temperatur w różnych częściach globu, bo niektórym mogą się wyprostować zwoje. A do Ciebie Lech mam pytanie, czy oprócz kółka różańcowego skończyłeś jeszcze jakąś szkołę? Ja może żle, ale pamiętam, że Jezus i Bóg Ojciec kazali kochać nawet wrogów swoich, a Ty przedstawiasz Ich jako krwiożercze bestie, które jak kiedyś ss przyjdą i będą mordowały: matki, dzieci, dobrych ludzi pomagających innym, lekarzy, dobrych robotników, nauczycieli, naukowców itd. Nie wiem o jakim Bogu Ty mówisz, ten o którym słyszałem umiłował ludzi. Pierwsza zasada, jak pijesz to nie ćpaj, zgłoś się do oddziału AA i psychiatry.
  ~laufer /2019-01-15 22:52
 • piepszeniee
  mroźna zima winne globalne ocieplenie, gorące lato winne globalne ocieplenie! klimatolodzy w końcu zdecydujcie się albo mamy globalne ocieplenie albo oziębienie.. dawniej zima była ciepła a w tym roku śniegu po pas i mróz!
  ~sss /2019-01-12 11:56
 • Paruzja
  Kłóćcie się wszyscy i obrażajcie się nawzajem,tak jak przystało na pogan. Wkrótce nadejdzie o wiele mądrzejszy i was roździeli. Każdy powinien,nie troszeczkę,lecz dokładnie poczytać choćby fragmenty zawarte w biblii i douczyć się. Opisane w niej jest to wszystko,o czym mówicie,piszecie,dyskutujecie na temat przyszłośći planety Ziemi w związku z szybkimi zmianami klimatu.Są tam zawarte słowa na koniec czasu,przed powtórnym przyjściem Jezusa na Ziemię: głody,mory,huk morza - mogą to być b.silne sztormy i fale tsunami, ogień - może to być nasilenie wybuchów wulkanów lub wojna,która często jest poruszana w biblii,trzęsienia ziemi jedne po drugim,zamknięte niebo- tzn. brak opadów i suszę, ucisk- na pewno związany z tymi wszystkimi wydarzeniami.Jeszcze jeden fragment ze słów Chrystusa z ewangelii Św. Mateusza: '' Jeśli uwielbiacie ocean,odwiedźcie go niebawem i dobrze sobie zapamiętajcie,bo dogorywa.A kiedy wyda ostatnie tchnienie,zmieni się bezpowrotnie'' Wśród polityków i naukowców są również chrześcijanie,lecz mało rozumieją z tego,co mówią i niestety nie łączą agonii świata ze zbliżającym się powrotem Chrystusa.Jeszcze nie tak dawno głowili się,kiedy to nastąpi a teraz milczą.Musimy sobie uświadomić,że Ziemia jest własnością Boga a nie ludzi i prędzej czy później zainterweniuje,aby oczyścić ją z trucicieli i wszelkiego zła.
  ~Lech /2019-01-11 01:50
 • A coś źle powiedział?
  Nie wiemy nadal co wpływa na zmiany klimatu i w jakim stopniu mamy na to wpływ.
  ~Nick /2019-01-10 19:17
 • wstyd!
  Do szkoły albo nie zabierać głosu w sprawach o których się nie ma pojęcia! Zawsze można się poradzić prezesa!
  Rdeq /2019-01-10 18:50

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...