Informacje
 • Wrócił z zakupów i znalazł w aucie rój 15 tysięcy pszczół

  02-04-2021 14:38 Wezwał pomoc

  Pszczoły w aucie

  Las Cruces Police Department

  Rój pszczół w aucie - taki widok zastał mieszkaniec miasta Las Cruces w stanie Nowy Meksyk po powrocie z zakupów. Było ich przeszło 15 tysięcy i znajdowały się na tylnym siedzeniu pojazdu. Mężczyzna wystraszył się i wezwał pomoc.

  Kierowca samochodu w niedzielę wrócił z zakupów w jednym ze sklepów w Las Cruces w amerykańskim stanie Nowy Meksyk i położył artykuły spożywcze na tylnym siedzeniu. Kiedy odjeżdżał, zauważył w swoim pojeździe rój pszczół. Wystraszył się i natychmiast wezwał pomoc.

  "Zrobię wszystko, aby ludzie nie zabijali pszczół"

  - Zadzwonił po pomoc, bo nie wiedział, co robić - powiedział w rozmowie z New York Times'em Jesse Johnson, strażak i sanitariusz z Las Cruces Fire Department. Wezwano go na miejsce zdarzenia, chociaż był po służbie, bo w wolnym czasie jest pszczelarzem. - Zrobię wszystko, aby ludzie nie zabijali pszczół - mówił.

  Dodał, że przybył na miejsce wyposażony w niezbędne narzędzia, między innymi olejki z trawy cytrynowej, rękawiczki i odpowiedni strój.

  Jak relacjonował strażak i miłośnik pszczół, kiedy dotarł na miejsce, znalazł rój pszczół na tylnym siedzeniu samochodu. Było ich około 15 tysięcy, kłębiły się wokół pojazdu. Johnson usunął całą kolonię pszczół, która mieszka obecnie na jego posesji.

  Zobacz tę historię również na toteraz.pl.

  Bee Swarm that Invaded Parked Car is Safely Relocated by Off-duty Firefighter An off-duty Las Cruces firefighter used...

  Opublikowany przez Las Cruces Police Department Poniedziałek, 29 marca 2021Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Zaraz po ciepłym weekendzie czeka nas szokująca zmiana temperatury....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...