Informacje
 • Tajemnicze kręgi na polu w Bawarii: "Czuje się energię tego miejsca. Pochodzi wprost z Ziemi"

  30-07-2014 13:59 Tajemnicze kręgi powstały pomiędzy kopułami teleskopów astronomicznych

  - Czuje się energię emanującą z tego miejsca. Jest zupełnie inna, pochodzi wprost z Ziemi - opisuje kobieta, która przyjechała do Bawarii by na własne oczy zobaczyć niezwykłe kręgi w zbożu. - Panuje tutaj niezwykły spokój - dodaje inna. Podobnie twierdzą dziesiątki innych "pielgrzymów", którzy pośród kopuł astronomicznych spacerują, leżą lub medytują w wygniecionym w zbożu kręgu.

  Niecodzienne "wygniecenia" pojawiły się na polu zboża nieopodal miasta Augsburg (Bawaria, Niemcy) już po raz trzeci.

  Niezwykłości niewyjaśnionemu zjawisko dodaje kosmiczna sceneria - dookoła stoją potężne teleskopy, obserwujące odległe o miliony lat świetlnych ciała niebieskie.

  Inna energia

  - Czuje się energię emanującą z tego miejsca. Jest zupełnie inna, pochodzi wprost z Ziemi - opisywała jedna z kobiet zagajona przez lokalnego reportera.

  Wiele pozostałych osób, zapytanych o odczucie podczas spaceru po wygniecionym zbożu, także zwraca uwagę na niezwykłą energię kręgu.

  - Przyjechałam już wczoraj, panuje tutaj niezwykły spokój - przyznała młoda kobieta, która na terenie wygniecionego zboża postanowiła pomedytować.

  Sprawca niezidentyfikowany

  - Nie mogę powiedzieć, żebym wierzył w UFO, ale nie jestem do końca przekonany, że to mogłaby stworzone przez człowieka - przyznał szczerze jeden z "pielgrzymów".

  - Nie mam pojęcia kto to zrobił, wiem tylko że ja nie mam z tym nic wspólnego - stwierdził zapytany przez reportera jeden przyjezdnych.

  Szalona wiara w bycie jedynymi

  - Sądzę, że w kosmosie żyją jakieś istoty których cywilizacja jest o wiele bardziej rozwinięta niż nasza. Nie wiemy przecież wszystkiego - skwitowała przybyła na miejsce Sheila Haler, zajmująca się radiestezją.

  - Uważam, że to niepoważne i odrobinę szalone wierzyć, że tylko na naszej planecie rozwinęło się życie, przecież to tylko drobina w ogromnej chmurze pyłu - powiedziała artystka Sandra Sternenkind, która przyjechała zobaczyć na własne oczy wygniecione na polu zboża kręgi.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • Cos
  Mieszkam blisko tego miejsca i bylam tam gdy zostalo to odkryte. Mam kilka fajnych zdjec, pamiatke na cale zycie :)
  ~Kasia /2015-09-29 22:39
 • do "czytać to!"
  Może wytłumaczysz jak zrobić by zboże się wygięło a nie złamało? W prawdziwych kręgach a nie podróbkach zboże nadal rośnie, tylko wygląda jakby krzywo urosło. Poza tym są pomiary promieniowania na tych miejscach /oczywiście na tych wydeptywanych nie ma/ itp.
  ~Alfred /2014-08-01 12:51
 • czytać to!
  Ile jeszcze będzie się ogłupiało ludzi, że te kręgi są dziełem ufo? Przecież już od dawna zostało ujawnione, że to robią ludzie. Wpiszcie sobie circlemakers w google i będziecie mieli wyjaśnienie. Nawet na wikipedii zostało napisane, że dwójka brytyjczyków przyznała się do tego, gdyby nie oni to ta tajemnica nie zostałaby podana. A wielu jest takich grupek co się tym zajmują i robią to mega profesjonalnie. Tu macie filmik jak to robiła trójka ludzi > https://www.youtube.com/watch?v=rtkMrNrEMLM
  Tu przedstawione jak to wygląda od zaplecza, czyli pierowtny projekt na kartce papieru, a potem heja na pole i do dziełą.
  Również wyszukajcie sobie w googlach w grafice haslo Tony Plant i co nadal wierzycie, że człowiek nie jest w stanie zrobić czegoś takiego doskonałego?
  ~oczytany /2014-08-01 10:18
 • fgfg
  Moja mama wierzy tam w ufo, a poza tym to jak to wytłumaczycie że patyczki od kłuskówi sie same ruszają i wątpię żeby człowiek zrobił takie coś tak doskonale, bo jaka to by musiała być precyzja i piszcie se co chcecie ale ja tam wierze.
  I jeszcze sie przekonacie jak wam przed domem wyladują ;D
  ~Monia /2014-07-31 20:47
 • @ hahahah
  trudno moj mily Borze,
  Karzdy robi co morze,
  Boy Zelenski
  kólfa /2014-07-31 11:21

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przed nami kilka cieplejszych dni, ale zimno jeszcze na chwilę wróci....

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem wyżu Nicole znad Rumunii. Napływa do nas ciepłe powietrz...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Nastała astronomiczna wiosna. Jednak patrząc na piątkową pogodę, zimowa aura nie...