Informacje
 • Cielę z dwiema głowami przyszło na świat w Peru

  20-08-2015 06:49 Nie jest w stanie stać na własnych nogach

  Peruwiańskie miasto Cajamarca żyje narodzinami niezwykłego zwierzęcia. Niektórzy obawiają się, że przyjście na świat cielęcia z dwiema głowami to zły znak.

  Dwugłowe cielę urodziło się w mieście Cajamarca w prowincji Nazca w Peru. Sam poród był bardzo ciężki.

  - Zwierzę jest zdrowe. Jedynym problemem jest ciężar głowy. Przez niego nie może wstać ani jeść. Kiedy karmi się jedną głowę, druga równocześnie porusza językiem  - mówił w wywiadzie dla lokalnych mediów rolnik Edward Villegas Rubio.

  Poszukiwanie przyczyn

  Peruwiańscy weterynarze podejrzewają, że przyczyną tego, że cielę urodziło się z dwiema głowami, może być zanieczyszczenie środowiska, wynikające z działalności górniczej. Inni uważają, że taka mutacja powstała w wyniku przyjmowania przez krowę antybiotyków w trakcie ciąży.

  Narodziny cielaka zainteresowały sąsiadów Villegasa. Teraz mieszkańcy zastanawiają się, czy to dobry czy zły omen. Niektórzy uważają, że jest to ostrzeżenie od Wszechmogącego przed złem na świecie.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • glifosat
  aby wyrwać lasom deszczowym ziemię niszczą roślinność glifosatem, (reglone czy randap) może inaczej się nazywać jest to substancja degeneracyjna, rakotwórcza, zwierzęta pasione na pastwiskach gdzie wcześniej stosowano ten środek chemiczny ulegają zatruciu a potem rodzą się zdegenerowane cielęta przyjdzie taki czas że ludzie karmieni mięsem czy mlekiem od tych zwierząt też będą rodzić się ułomni i cała tajemnica rozwiązana
  ~piotr /2015-08-20 21:43
 • do meg
  co ty za bzdury bełkoczesz? A sam na pewno oglądasz w nocy "sekrety magii"
  ~ala /2015-08-20 19:29
 • Niehumanitarne
  Powinni go uśpić, żeby się nie męczył. To wszystko, co można zrobić dla tego biednego stworzenia, a nie tanią sensację ogłaszać. Żenada i zacofanie tak u nich, jak i u nas, skoro to taki news
  ~baba /2015-08-20 10:25
 • Biedny maluch
  Biedny cielaczek :( Widać, że nie ma siły utrzymać się na nogach :( W świecie zwierząt jak widać bliźnięta syjamskie też się zdarzają.
  ~Magda /2015-08-20 08:22
 • Cielątko z dwiem glowami
  Ciemnota i zabobon.... Jak to w katolickim kraju. Wszystko co inne - szatan. A jak się dzieciaki rodza jako syjamskie bliźnieta, to tez szatan? Polaczki biskupi się cieszą i modły wznosza by i w tym kraju taka ciemnota zapanowała... Dwudziesty pierwszy wiek.... żenada. Oby te ciemniaki spokój Zwierzęciu dały i żyć.
  ~meg /2015-08-20 07:17

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Przez Polskę przejdzie zimny front, za którym z północy dotrze do nas ochłodzeni...

Wojciech Raczyński

alt

Polska znajduje się pod wpływem klina wysokiego ciśnienia związanego z wyżem Wal...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Przed nami kolejna fala gwałtownej pogody - rządy przejmuje bowiem pogodowa "Cos...