Informacje
 • Schudł 5 kg, nabrał mięśni, zaczął szybciej biegać. Metamorfoza 30-letniego bankiera

  04-05-2016 13:04 "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują"

  Metamorfoza Przemka Dynusa

  TVN Meteo Active

  Mieć więcej mięśni, biegać szybciej i mocniej. Taki cel założył sobie Przemek Dynus, bohater programu "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują". Eksperci od fitnessu i diety Joanna i Dariusz Brzezińscy pomogli mu zrealizować ten cel. Zobacz z jakim efektem.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?

  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW

  Przemysław Dynus zanim zgłosił się do programu "Czas na zmiany. Brzezińscy trenują" w TVN Meteo Active był już na drodze do poważnej zmiany swojej sylwetki. W cztery miesiące zrzucił 19 kg. Odchudzanie, jak twierdzi, było konieczne, a "zapuścił się" głównie przez nadmiar słodyczy, gazowanych napojów i nieregularne jedzenie.

  - Zgłosiłem się do programu, bo potrzebuję fachowego wsparcia - mówił Przemek.

  Jego głównym celem nie jest już redukcja masy ciała, ale zbudowanie sportowej sylwetki, dzięki której będzie lepiej, czyli szybciej i mocniej biegał, głownie w biegach przełajowych, które pokochał.

  Wsparcie Brzezińskich

  W momencie rozpoczęcia pracy z Joanną i Dariuszem Brzezińskimi nasz bohater ważył 71,1 kg, z czego 10 kg stanowił tłuszcz. Dariusz zaproponował mu trening z dużym obciążeniem, a po miesiącu trening w technice drop set, który pomaga bardzo szybko budować mięśnie. Efekty okazały się znakomite, bo już po dwóch tygodniach Przemek stracił 5 cm w talii, ale w klatce piersiowej zyskał aż 8 cm.

  W budowie masy pomagała mu dieta ułożona przez Joannę. Przemek musiał stosować typową dietę kulturystyczną z dużą ilością białka i warzyw, a małą porcją węglowodanów.

  Efekty

  Po dwóch miesiącach ciężkiej pracy Przemek sprawdził jej efekty w biegu przełajowym na 10 km. Na metę dotarł z doskonałym czasem 44 minut. Analiza składu ciała również pokazała doskonałe rezultaty. Nasz bohater schudł 5 kg, zrzucił 10 proc. tkanki tłuszczowej i ubyło mu 10 cm w talii. Nadbudował też sporo mięśni, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

  - Podoba mi się zmiana charakteru Przemka. Stał się bardziej pewny siebie, zobaczył ze potrafi osiągać trudne cele, które sobie założył - podsumowała metamorfozę jego żona.

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • I’ll gear this
  I’ll gear this review to 2 types of people: current Zune owners who are condnseriig an upgrade, and people trying to decide between a Zune and an iPod. (There are other players worth considering out there, like the Sony Walkman X, but I hope this gives you enough info to make an informed decision of the Zune vs players other than the iPod line as well.)
  ~vfYALgpoRlsR /2016-07-18 21:29
 • dziękuję za taką metamorfozę!!!
  i na pierwszym zdjęciu wygląda na swoje lata - jak spoko młody fajny gościu, a na drugim zdjęciu jak stary dziad! jak stare dziadzisko! dziękuję za taką metamorfozę!
  ~alley77 /2016-05-17 20:13

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...