Informacje
 • Satysfakcja mierzona kilogramami i centymetrami

  29-09-2015 12:13 "Czas na zmianę - Brzezińscy trenują"

  Czas na zmianę Bogdana Jesionowskiego

  TVN Meteo Active

  Bogdan Jesionowski otyły wybitnie nie jest. Ale i nie ma także tak zwanego garnituru mięśniowego. Joanna i Dariusz Brzezińscy wzięli go pod swoje skrzydła aby dokonać wyraźnej zmiany w jego ciele. Trenerski duet chce sprawić, że Jesionowski patrząc w lustro będzie dumny z tego, co widzi.

  TVN METEO ACTIVE TO NAJBARDZIEJ WIARYGODNE INFORMACJE O ZDROWYM STYLU ŻYCIA! JAK OGLĄDAĆ TVN METEO ACTIVE?
  SPRAWDŹ NUMERY KANAŁÓW!

  38-letni Bogdan Jesionowski nie jest ani gruby, ani szczupły. Ma zbędną tkankę tłuszczową w okolicach brzucha i niezbyt wyrzeźbioną klatkę piersiową. Poprawka: miał, ponieważ kilkanaście tygodni temu trafił pod skrzydła Joanny i Dariusza Brzezińskich, trenerskiego duetu prowadzącego program "Czas na zmianę - Brzezińscy trenują", emitowanego w każdy poniedziałek o 21.30 na kanale TVN Meteo Active.

  "Staram się polubić"

  - Zdrowy tryb życia staram się polubić ze względu na to, że moja żona bardzo mocno i intensywnie

  indoktrynuje mnie w tym zakresie - mówił na początku swojej przemiany bohater. - Ona prowadzi ultrazdrowy tryb życia - dodawał, mając na myśli swoją żonę Ulę.

  Drobne grzeszki

  On z kolei nie krył, że zdarza mu się grzeszyć mniej lub bardziej - nie odmawiał sobie słodkości, pali papierosy i raczej nie trenuje. Skutki owych "drobnych grzeszków" były następujące: 99 cm obwodu klatki piersiowej, 87 cm w talii i waga 72 kg, z czego aż 12,3 kg stanowił sam tłuszcz.

  By owe cyfry uległy pozytywnej zmieniae trenerski duet opracował dla Jesionowskiego dietę i plan treningowy, elementem którego były ćwiczenia w tak zwanych drop setach.

  Satysfakcja w kilogramach

  Efekty były zadowalające po kontroli przeprowadzonej w połowie drogi do celu. Wówczas bohater "Czas na zmianę" ważył 69,3 kg, a obwód jego klatki piersiowej wynosił 104 cm, podczas gdy talii - 76 cm. Ilość tłuszczu w jego ciele także się zmniejszyła, spadając do 10,3 kg.

  Prawdziwym sukcesem był wynik końcowy. Waga spadła o dodatkowe 5 kg, w talii ubyło kolejnych 14 cm, a w klatce piersiowej przybyło ich 6 cm. Ilość tkanki tłuszczowej zmniejszyła się natomiast o kolejne 6,3 kg.

  Zobacz cały odcinek "Czas na zmianę - Brzezińscy trenują"


Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest pod wpływem niżu Friedrich znad Rosji i związanego z nim frontu atmo...

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...