Pogoda
Dodaj lokalizację
Aktualna temp.: 13°C 15°C 2°C Zachmurzenie duże
zwiń
Omenaa Mensah
 • "Feministkę, nastolatka i księdza" Omenaa zaprasza śpiewająco

  21-06-2011 09:03 Blog prezenterki Omeny Mensah
  "Feministkę, nastolatka i księdza" Omenaa zaprasza śpiewająco

  Tak się nagle zachmurzyło, tut, tut, szaro-sine ciężkie niebo, tut, tut, zobaczyłam cię za oknem, wejdź na portal, to nie zmokniesz... Na jaki portal?

  ww.tvnmeteo.pl

  Ruszył, uff… Tak, tak, zapraszam wszystkich zdezorientowanych pogodowo, wszystkich zachmurzonych życiowo, wszystkich uśmiechniętych słonecznie i tych rozgniewanych burzowo, jak mąż Katarzyny.

  Też tych, którym ciśnienie dziś puszcza i tamtych z południa, którym humory zazwyczaj dopisują i tych z północy Skandynawii i tamtego z okolic Londynu i zapraszam człowieka z Afryki choć ten i tak ma gwarantowaną i przewidywalna pogodę.

  Zapraszam też panią i pana polityka, bo wakacje tuż, tuż, a oni lubią wypoczywać przy dobrej pogodzie, zapraszam feministkę, nastolatka i księdza… ludzie… niezależnie od koloru skóry, wyznania, płci, upodobań seksualnych… - sprawdzajcie prognozę pogody na www.tvnmeteo.pl.

  kolorowa

  Czytaj wszystkie wpisy Omeny Mensah

  Frank wysoko, ciśnienie nisko

  Burza jak kochanka w łóżku

Podziel się:

Prognoza pogody na Facebooku:
 • meteo
  Gdybym ja miał takie nogi jak Pani, to już dawno otworzyłbym własny kanał :) Nie zgadzam się z jednym z przedmówców, proszę jak najwięcej spacerować podczas prezentacji :) Pozdrawiam.
  ~Tomasz /2011-06-23 08:13
 • ...
  Mam jedno zdanie dla Pani.Otóż nie jest to fajne gdy ktoś cierpi z powodu wysokich temperatur i takich tropikalnych frontów jakie nawiedzają nasz kraj i gdy człowiek sobie chce obejrzeć lepszą pogodę i przyjdzie Pani i zacznie jeszcze cieszyć się z tego powodu,że panuje aura jak w Afryce.W woli ścisłości nie mieszkamy w Afryce lecz w Europie środkowej gdzie ma być klimat umiarkowany przejściowy a nie wieczna sahara w lecie a w zimie syberia!!!Nie może być tak,że wypatruje Pani jakichś ekstremalnych anomalii pogodowych....
  ~Jowisz /2011-06-22 18:04
 • Pogoda na prezenterki
  Co mam oglądać ? Pogodę czy Panią ? Trudno jest pogodzi jedno i drugie? Jest Pani piękną kobietą, niezwykle wysportowaną i o specyficznym głosie. Kocie ruchy, taniec i czarjący uśmiech za bardzo przykuwa uwagę... i wtedy nie wiem jaka jest pogoda.Coś trzeba zmienić w tej prezentacji.... .
  ~Franki /2011-06-22 14:45
 • Pozdrowienia !!!
  Pozdrawiam dwie moje kochane Poznanianki Kasię i Omenę ...a dodatkowo Omena Ciebie bo masz coś wspólnego ze Swarzędzem .Lubię spokój Kasi i Twój Omeno optymizm ...pozdrawiam i życzę samych trafnych prognoz a Kasi cierpliwości jak prowadzi program z JK...
  pierzeja /2011-06-22 13:36
 • Poznaniak
  A jak to się ma do Poznania? Nic się nie sprawdziło w ostatnim czasie!
  ~Groz /2011-06-22 10:46
 • Malutka uwaga.
  Gdyby ta Pani podczas prezentacji pogody nie "tańczyła "tak przed mapą to było by spoko,a tak tylko przeszkadza,może troszkę luziku i spokojniej przed mapą pogody ??Przecież mapa nie ucieknie.
  tauer /2011-06-22 08:04
 • URLOP
  Wierzę tej pani w prognozach w 81,1%,
  ~kowant6 /2011-06-21 16:48

Byłeś świadkiem ciekawego wydarzenia?

Zostań Reporterem 24 - wyślij nam swój materiał przez Kontakt24 lub kontakt24@tvn.pl!

Blogi

Tomasz Wasilewski

alt

Po weekendowym załamaniu pogody i ochłodzeniu czeka nas ocieplenie. Sprawdź prog...

Wojciech Raczyński

alt

Polska jest na skraju pogodnego wyżu Manfred znad Ukrainy....

Arleta Unton-Pyziołek

alt

Wisi nad nami widmo suszy, gdyż prognozy na najbliższe pół roku są niepokojące. ...